• Kaliteli Ürün ve Hizmet
    Kaliteli Ürün ve Hizmet
  • Projeye Uygun Çalışma
    Projeye Uygun Çalışma

TAMGÜÇ 35 Yıllık Tecrübemizi ve Referanslarımız İnceleyebilirsiz.

Hakkımızda

1985 yılında baba mesleği olan mekanik tesisat serüvenine başladık.1990'lı Yıllarda Mühendislik  hizmetlerinide ekledik.

Büyük bir tecrübeye sahip olan geçmişten bugüne kadar Mekanik  ve Tesisat sektöründe büyük işlere imza atan kurumsal Aile şirketidir. Firmamız yıllar boyunca özellikle İstanbul ve bir çok İlde M

tamgüç mekanik ve muhendislik 3d logo

Hizmetlerimiz

Kaskat Isıtma Sistemleri

Kaskad sisteminin birden fazla yoğuşmalı kombinin birbirine bağlanması ile yapıldığını belirtmiştik. Örnekle açıklamak gerekirse; binanın ihtiyacı 600000 kcal olsun diyelim. Tek d& devamı..

Sprink Yangın Sistemleri

Yangının üst taraftan söndürülmesi gerektiği zamanlarda, içeriğindeki kimyasalları ve suyu aniden ateşin üzerine boşaltarak, yangının kontrol altına alınmasını devamı..

Doğalgazlı Isıtma Sistemleri

Isıtma işleminin gerçekleştirilebilmesi için son yıllarda kullanılan en uygun fiyatlı ve en avantajlı yakıt doğalgazdır. Bu işlev doğalgaz sistemleri i devamı..

Bina Merkezi Isıtma Sistemi

Merkezi ısıtma sistemi ülkemizde sıklıkla kullanılan bir ısınma yöntemidir. Kombilerin daha evlere egemen olmadığı zamanlarda merkezi ısıtma sayesinde apartman devamı..

Sıvı Yakıt Kazan Sistemleri

Sıvı Yakıtlı Kat Kalöriferi

Sıvı yakıtlı ısıtma sistemleri Kazanda yakıt olarak fuel oil, motorin vb yakıtlar kullanılır. Yakıt brülörler tarafından o devamı..

Kazan Dairesi

   Öncelikli olarak kazan dairelerinin ilgili Türk Standartlarına uygun olması şarttır. 

Kazan dairelerinde doğalgaz ve LPG kullanılması h&a devamı..