Kaskat Isıtma Sistemleri

Kaskad sisteminin birden fazla yoğuşmalı kombinin birbirine bağlanması ile yapıldığını belirtmiştik. Örnekle açıklamak gerekirse; binanın ihtiyacı 600000 kcal olsun diyelim. Tek dö devamı..

Sprink Yangın Sistemleri

Yangının üst taraftan söndürülmesi gerektiği zamanlarda, içeriğindeki kimyasalları ve suyu aniden ateşin üzerine boşaltarak, yangının kontrol altına alınmasını sağla devamı..

Doğalgazlı Isıtma Sistemleri

Isıtma işleminin gerçekleştirilebilmesi için son yıllarda kullanılan en uygun fiyatlı ve en avantajlı yakıt doğalgazdır. Bu işlev doğalgaz sistemleri ile ge devamı..

Bina Merkezi Isıtma Sistemi

Merkezi ısıtma sistemi ülkemizde sıklıkla kullanılan bir ısınma yöntemidir. Kombilerin daha evlere egemen olmadığı zamanlarda merkezi ısıtma sayesinde apartman daire devamı..

Sıvı Yakıt Kazan Sistemleri

Sıvı Yakıtlı Kat Kalöriferi

Sıvı yakıtlı ısıtma sistemleri Kazanda yakıt olarak fuel oil, motorin vb yakıtlar kullanılır. Yakıt brülörler tarafından otomat devamı..

Kazan Dairesi

   Öncelikli olarak kazan dairelerinin ilgili Türk Standartlarına uygun olması şarttır. 

Kazan dairelerinde doğalgaz ve LPG kullanılması hâ devamı..

Katı Yakıt Kazan Sistemleri

Katı yakıtlı kazanlar genel olarak kömürlü kazan olarak da anılır. Yakıt cinsinin kolay bulunmasından dolayı sıkça tercih edilen katı yakıt kazanları, genellikle doğalgazın bu devamı..